line decor
   
line decor
 
 
 
REZULTĀTI

20/01/2007 ZIEMAS IZSTĀDE

Eksperts Viktors Avtuško (Lietuva)

 
Kucēni 4-6 mēn.
1) Miniatūrais šnaucers p/s DINAMUDNE STREJ-JOLLY (Russkiy Assorti’c Stil’ny Maly x Dinamunde Monika L), īp. L.Ponomarjova
2) Milzu šnaucers PENELOPA CRUZ MON RIVE (Hip-Hop de Candamo x Dgentli Bon Yasmin), īp. T.Kozlova
3) Milzu šnaucers PAMELA MON RIVE (Hip-Hop de Candamo x Dgentli Bon Yasmin), īp. I.Zaporožeca & T.Kozlova
4) Miniatūrais šnaucers p/s DINAMUNDE SANSARA (Russkiy Assorti’c Stil’ny Maly x Dinamunde Monika L), īp. T.Muhina & O.Vertinska
 
Kucēni 6-9 mēn.
1) Miniatūrais šnaucers melns PANOMAKS KENZO (Diplomat des Diables D’Ebene x Panomaks Flamenko), īp. E.Kertenyte (Lietuva)
2) Vidējais šnaucers p/s DINAMUNDE PRINCESSA TALI (Jetaime Talhi Raritet x Dinamunde Talivera), īp. V.Šelušinskijs
3) Vidējais šnaucers p/s DINAMUNDE ODALISKA (Mihan Meritāhti x Dinamunde Telia), īp. N.Lāce
 
Juniori
1) Miniatūrais šnaucers m/s VILANELA CAMUS CHALLENGE (Compliment Rezlark x Vilanela Aisha Angel), īp. E.Jakimavičiene (Lietuva)
2) Miniatūrais šnaucers melns FLIC VAN DE HAVENSTAD (Univer van de Havenstad x Zitah van de Havenstad), īp. S.Smirnovaite (Lietuva)
3) Miniatūrais šnaucers m/s BOLTRES ZELTA ZIVTIŅA (Gloris Guns And Roses x Boltres Mistika), īp. A.Ščerbins & R.Lipskija
4) Miniatūrais šnaucers p/s HILDEBERT’S ZION (Terra Shik Imperator iz Rossii x Trixer Yamber), īp. G.Purne
5) Miniatūrais šnaucers melns BASTINDA AKVAMARINAS (Jeter Lua iz Kupchino x Twinkle Toff Boružele), īp. M.Šiškina (Lietuva)
6) Miniatūrais šnaucers p/s CHRONICLE HILDEBERTS IZ SALSKOY STEPI (Nichi Prince Brunello x Tsunami iz Mitkov Ekaterini), īp I.Lancmane
7) Milzu šnaucers DINAMUNDE NOCHNOY DOZOR (Dinamunde Vabank Deker x Dinamunde Bara-Kuda), īp. T.Zemzare
8) Vidējais šnaucers melns CHERNI STRAZHNIK BONNIE BLUE BATLER (Cherni Strazhnik Oliver x Cherni Strazhnik Undreamed-Of Luck), īp. G.Majorskih (Igaunija)
 
Labākais pāris
1) Miniatūrie šnauceri melni ŠAMTROI BRIDŽ KATRI & ŠAMTROI BRIANA KATRI, īp. L.Troicka
2) Miniatūrie šnauceri melni ŠAMTROI BILLI BONS KATRI & ŠAMTROI ARISA KATRI, īp. L.Troicka
 
Labākā pēcnācēju grupa
1) Vidējais šnaucers p/s JETAIME TALHI RARITET, īp. O.Vertinska
2) Miniatūrais šnaucers melns TMAVI KNIR KATRINA, īp. L.Troicka
 
Labākā audzētava
1) Vidējie šnauceri p/s „DINAMUNDE”, īp. O.Vertinska
2) Miniatūrie šnauceri melni „ŠAMTROI”, īp. L.Troicka
 
BEST IN SHOW OF OPPOSITE SEX
1) Miniatūrais šnaucers m/s GOOD LUCK REZLARK (Pip’N That’s My Story x Morfina Mafioso), īp. T.Kozlova
2) Miniatūrais šnaucers melns BASTINDA AKVAMARINAS (Jeter Lua iz Kupchino x Twinkle Toff Boružele), īp. M.Šiškina (Lietuva)
3) Vidējais šnaucers p/s DINAMUNDE LEILA DE ROSSA (Jetaime Talhi Raritet x Dinamunde Talivera), īp. S.Orlova
4) Miniatūrais šnaucers p/s HILDEBERT’S ZION (Terra Shik Imperator iz Rossii x Trixer Yamber), īp. G.Purne
5) Milzu šnaucers DINAMUNDE NOCHNOY DOZOR (Dinamunde Vabank Deker x Dinamunde Bara-Kuda), īp. T.Zemzare
 
BEST IN SHOW
1) Miniatūrais šnaucers m/s TMAVI KNIR SUNNY (Tmavi Knir Lakert x Tmavi Knir Lavina), īp. M.Klementjeva
2) Vidējais šnaucers p/s MIHAN MERITĀHTI (Jetaime Talhi Raritet x Mihan Kevāanlumous), īp. O.Vertinska
3) Miniatūrais šnaucers balts BOLTRES ALLEKSA (Alpats It’s A Kind Of Magic x Star’s Of White Night Viva La Vita), īp. A.Ščerbins & N.Klisment
4) Miniatūrais šnaucers p/s DINAMUNDE MONTANA (Russkiy Assorti’c Asteriks I x Dinamunde Monika L), īp. O.Vertinska & M.Samule
5) Miniatūrais šnaucers melns ŠAMTROI BILLY BONS KATRI (Plaudit Paris For You Boružele x Tmavi Knir Katrina), īp. S.Afoņina & L.Troicka
6) Vidējais šnaucers melns CHERNI STRAZHNIK BONNIE BLUE BATLER (Cherni Strazhnik Oliver x Cherni Strazhnik Undreamed-Of Luck), īp. G.Majorskih (Igaunija)
7) Milzu šnaucers DINAMUNDE KARA-VELLA (Dinamunde Black Horse Reval Dream x Dinamunde San-Rabi), īp. O.Vertinska