line decor
   
line decor
 
 
 
PAVASARA IZSTĀDE/ SPRING SHOW
12/05/2007
 
Eksperts / Judge – ZHANNA BONDAR (Baltkrievija / Belarus)
REZULTĀTI / RESULTS
KUCĒNI / PUPPIES
 
Milzu šnaucers / Riesenschnauzer
6-8 mēn.
suņi / dogs
DANDY BLACK GVARDIAN (BALT, RUS, BLR CH, LTW’04 GRIGUS TAURO x DINAMUNDE SAN-RABI), audz. L.Pisjukova, īp. J.Šumilova – 1, PP, BIS-2
 
Miniatūrais šnaucers m/s / Zwergschnauzer b/s
4-6 mēn.
Suņi /dogs
ULNIKS SAMBART (INT, LV, EST, LT, BALT, BLR, PL CH, LVW’99, BALTW’99’02 BARTZAGA’S OBELIX x SAMBARA UN-DO), audz. G.Pīrāga, īp. I.Veinberga – 1, PP, BIS
UNDO SAMBART (INT, LV, EST, LT, BALT, BLR, PL CH, LVW’99, BALTW’99’02 BARTZAGA’S OBELIX x SAMBARA UN-DO), audz. G.Pīrāga, īp. I.Bauga – 1, PP, BIS-1
 
Kuces / bitches
ULA SAMBART (INT, LV, EST, LT, BALT, BLR, PL CH, LVW’99, BALTW’99’02 BARTZAGA’S OBELIX x SAMBARA UN-DO), audz. G.Pīrāga, īp. A.Kismans – 1, PP, BIS

ULTIMA SAMBART (INT, LV, EST, LT, BALT, BLR, PL CH, LVW’99, BALTW’99’02 BARTZAGA’S OBELIX x SAMBARA UN-DO), audz. G.Pīrāga, īp. G. Pīrāga – 1, PP, BIS-2

 
6-8 mēn.
Suņi / dogs
BOLTRES ANGEL ALWAYS WITH ME (JHONNY WALKER VON NIEDERHALEN x LV, LT, EST, BALT, RUS CH, LVW’05, ESTW’06 BOLTRES MISTIKA), audz. A.Ščerbins, īp. L.Boļšakova & A.Ščerbins – 1, PP, BIS-1
 
Miniatūrais šnaucers p/s / Zwergschnauzer p/s
4-6 mēn.
Suņi / dogs
DINAMUNDE UMBERTO (INT, RUS, MOL, LT CH RUSSKIY ASSORTI’C ULIAN x BALT JCH, LV, EST, RUS CH DINAMUNDE ELDORADO GLANCE’S DESTINY), audz. O.Vertinska – 1, PP, BIS-4
DINAMUNDE UMA TURMAN (INT, RUS, MOL, LT CH RUSSKIY ASSORTI’C ULIAN x BALT JCH, LV, EST, RUS CH DINAMUNDE ELDORADO GLANCE’S DESTINY), audz. O.Vertinska – 1, PP, BIS-3
Dinamunde Umberto
DINAMUNDE UMA TURMAN
DINAMUNDE UMBERTO
DINAMUNDE UMA TURMAN

 
Milzu šnaucers / Riesenschnauzer
Suņi / dogs
 
Junioru klase / Junior class

DEMARI VERIS FEB FORTUNA (LV, LT JCH, LV, EST CH DINAMUNDE REAL RIK x DEMARI VERIS MERILIN MARSH), audz. M.Mjadzelica, īp. E.Dubrovska – 1/1/3, PP, J.CAC

RĪZENMUIŽA NAKLI HEKTORS (LV, LT JCH, LV, EST CH DINAMUNDE REAL RIK x LV, EST, LT, BALT CH RĪZENMUIŽA NAKLI NIGHT FLOWER VENTUS), audz. N.Klisment, īp. S.Zambrāne – 1/2
 
Atklātā klase / Open class
RĪZENMUIŽA NAKLI FILL FATHER FAMILY (RUS, EST, LT, LV, BALT, UKR, BLR CH DGENTLI ON NEVER GIVE UP x LV, EST, LT, BALT CH RĪZENMUIŽA NAKLI NIGHT FLOWER VENTUS), audz. N.Klisment, īp. A.Ščerbins & N.Klisment – 1/1/2, CQ
LV JCH RĪZENMUIŽA NAKLI TIGRAN (LV, LT JCH, LV, EST CH DINAMUNDE REAL RIK x RĪZENMUIŽA NAKLI LADY LAY), audz. N.Klisment, īp. L.Boļšakova – 1/2
DEMARI VERIS ZURRAN ZLAT (LTJ, LT, LV, EST, BALT, BLR, UKR, RUS CH DGENTLI BON NATIONAL PRIDE x DEMARI VERIS MERILIN MARSH), audz. M.Mjadzelica, īp. V.Mikuļičs – 2
 
Čempionu klase / Champion class
LV, LT JCH, LV, EST CH DINAMUNDE REAL RIK (LV CH, LVW’96 DINAMUNDE VABANK DEKER x RAFAELLA SOBBOR), audz. O.Vertinska, īp. A.Snetkovs & A.Andrejeva & O.Vertinska – 1/1/1, CQ, BOO
DINAMUNDE REAL RIK
DINAMUNDE REAL RIK
 
Kuces / Bitches
 
Junioru klase / Junior class
TESSA SCHWARZRITTER (LTJ, LT, LV, EST, BALT, BLR, UKR, RUS CH DGENTLI BON NATIONAL PRIDE x LV JCH DINAMUNDE STARLET SOOTY), audz. O.Čukrejeva, īp. T.Berga & O.Vertinska – 1/1/4 PP, JCAC
RĪZENMUIŽA NAKLI HOLLY (LV, LT JCH, LV, EST CH DINAMUNDE REAL RIK x LV, EST, LT, BALT CH RĪZENMUIŽA NAKLI NIGHT FLOWER VENTUS), audz. N.Klisment, īp. N.Klisment – 1/2 PP
DEMARI VERIS FELICIJA FORTUNA (LV, LT JCH, LV, EST CH DINAMUNDE REAL RIK x DEMARI VERIS MERILIN MARSH), audz. M.Mjadzelica, īp. I.Ņežinskis – 1/3 PP
TESSA SCHWARZRITTER
TESSA SCHWARZRITTER
Starpklase / Intermediate class
SOBBORIKO HESTER (INT, SL, CZ, PL CH, ISPUW’96, PLW’01 DRAKKAR NOIRE NERGAL x LV CH DINAMUNDE RAMIRA), audz. A.Andrejeva, īp. G.Buša & A.Andrejeva – 1/1/3 CQ
 
Atklātā klase / Open class
LV JCH, LVW’06 DINAMUNDE KERRI-IRSON (BALTJ, LV, EST, LT, BALT, RUS CH DINAMUNDE BLACK HORSE REVAL DREAM x DINAMUNDE SAN-RABI), audz. O.Vertinska, īp. I.Rubaševska – 1/1/1 CQ, CAC, BOB
DINAMUNDE KARA-VELLA (BALTJ, LV, EST, LT, BALT, RUS CH DINAMUNDE BLACK HORSE REVAL DREAM x DINAMUNDE SAN-RABI), audz. O.Vertinska, īp. O.Vertinska –  1/2

DEMARI VERIS MERILIN MARSH (LV, EST, LT, BALT, RUS CH, LVW’99 SKANSEN’S UNIVERSE x CERGERRA DE MARI VERIS), audz. M.Mjadzelica, īp. M.Mjadzelica & I.Zaporožeca – 1/3

 
Čempionu klase / Champion class
LV CH DINAMUNDE BARA-KUDA (EUW’03’04, FIN, BALTW’03 STABLEMASTER’S NORTHERN HOPE x LV CH DINAMUNDE RAMIRA), audz. O.Vertinska & A.Andrejeva, īp. A.Lisovska – 1/1/2 CQ
Dinamunde Kerri-Irsen, Dinamunde Bara-Kuda
DINAMUNDE KERRI-IRSON
DINAMUNDE KERRI-IRSON, DINAMUNDE BARA-KUDA
DINAMUNDE KERRI-IRSON
 
Miniatūrais šnaucers m/s / Zwergschnauzer b/s
Suņi / dogs
Junioru klase / Junior class
TAMIR-TIBO HAPARAN (LV, EST, LT, BALT JCH, LV, RUS, BLR CH TMAVI KNIR RAUL x LV JCH, LV CH BOLTRES HAPARANDA), audz. J.Kurašova, īp. A.Bolkovskaja – 2
 
Starpklase / Intermediate class
ILARIJS OF FAVORĪTS (LLOYD RUSSELL FAVORĪTS x VIKTORI MUNUSS DE BON’T FAVORĪTS), audz. V.Zvirdiņa, īp. I.Grīsle – 2
ILARIJS OF FAVORĪTS
ILARIJS OF FAVORĪTS
 
Atklātā klase / Open class
LVJ, LV CH BOLTRES SEZAR (LVW’98 SANTA KNYRYS ZHISKAR D’ESTEN x LV CH BOLTRES HIBI), audz. A.Ščerbins, īp. Ž.Černikova – 1/1/1 CQ, BOO
BOLTRES SEZAR
BOLTRES SEZAR
 
Čempionu klase / Champion class

LV, LT, EST, BALT CH, LVW’04 BOLTRES MIF (RUS, FIN, BLR, UKR, LV, YU CH TWINKLING STAR V.D.SPIKKE x LV CH BOLTRES ARLETTA), audz. A.Ščerbins, īp. A.Ščerbins & N.Smelova – 1/1/2 CQ

BOLTRES MIF
BOLTRES MIF
 

Senioru klase (>10g) / Senior class (>10 y.)

INT, LV, EST, LT, BALT, BLR, PL CH, LVW’99, BALTW’99’02 BARTZAGA’S OBELIX (FIN, LV CH, FINW’97 BARTZAGA’S FREDRIK x BARTZAGA’S BINGO), audz. M.Kourula, īp. M.Zarina – 1/1/3 PP
BARTZAGA’S OBELIX
BARTZAGA’S OBELIX
 
Kuces / bitches
Junioru klase / Junior class
GIVE ME SUCCESS SANDORA (LT, PL, RUS, BLR CH FLER PARK DAFFODIL x LTJ, LT, LV, EST, BALT CH FLER PARK PRIMAVERA), audz. N.Šteriova, īp. N.Klisment – 1/1/5 PP, JCAC
DEMARI VERIS GOLD FISH MY DREAM (BALTJ, BALT, MOL, UKR, RUS CH, EUJW’04 COMPLIMENT REZLARK x LV, LT, EST, UKR, BLR CH ČEZZA ARMONTI MARI VERIS), audz. M.Mjadzelica, īp. Šaitere – 2
GIVE ME SUCCESS SANDORA
GIVE ME SUCCESS SANDORA
 
Starpklase / Intermediate class
LV JCH BOLTRES ZELTA ZIVTIŅA (ESTJ, EST CH GLORIS GUNS AND ROSES x LV, LT, EST, BALT, RUS CH, LVW’05, ESTW’06 BOLTRES MISTIKA), audz. A.Ščerbins, īp. A.Ščerbins & R.Lipskija – 1/1/2 CQ
BOLTRES ZITTA (ESTJ, EST CH GLORIS GUNS AND ROSES x LV, LT, EST, BALT, RUS CH, LVW’05, ESTW’06 BOLTRES MISTIKA), audz. A.Ščerbins, īp. A.Ščerbins & I.Rubaševska – 1/2/4 CQ
BOLTRES ZELTA ZIVTIŅA
BOLTRES ZITTA
BOLTRES ZELTA ZIVTIŅA
BOLTRES ZITTA
 
Atklātā klase / Open class
LV JCH NEIBADE’S HIKARI FIDŽ (BLRJ, EST CH, ESTJW’04 HOJALDRE DE YERAY x LV, LT, EST, BALT, RUS, BLR CH NEIBADE’S FIDŽI FIDŽI), audz. I.Ose, īp. A.Belovs – 1/1/3 CQ, CAC
NEIBADE’S HIKARI FIDŽ
NEIBADE’S HIKARI FIDŽ
 
Čempionu klase / Champion class
LV, LT, EST, BALT, RUS CH, LVW’05, ESTW’06 BOLTRES MISTIKA (RUS, FIN, BLR, UKR, LV, YU CH TWINKLING STAR V.D.SPIKKE x LV CH BOLTRES ARLETTA), audz. A.Ščerbins, īp. A.Ščerbins – 1/1/1 CQ, BOB
BOLTRES MISTIKA
BOLTRES MISTIKA
 
Miniatūrais šnaucers p/s / Zwergschnauzer p/s
Suņi / dogs
Junioru klase / Junior class
HILDEBERT’S ZION (LV, LT, EST, BALT, BLR CH, LVW’03’05, ESTW’04 TERRA SHIK IMPERATOR IZ ROSSII x LV, EST, LT, BALT CH, BALTJW’04, LVW’05 TRIXER YAMBER), audz. I.Lancmane, īp. G.Purne – 1/1/1 PP, JCAC, BOB
DINAMUNDE STERJ-JOLLY (RUS CH RUSSKIY ASSORTI’C SIL’NY MALY x LV, RUS, EST, LT, BALT, FIN CH DINAMUNDE MONIKA L), audz. O.Vertinska, īp. L.Ponomarjova – 1/2
HILDEBERT’S ZION
DINAMUNDE STERJ-JOLLY
HILDEBERT’S ZION
DINAMUNDE STERJ-JOLLY
 
Kuces / bitches
Junioru klase / Junior class
SOBBORIKO KAMELIE (NARGY KRISTOFER BOY x DINAMUNDE AMERIKA), audz. A.Andrejeva, īp. L.Djomina – 1

SOBBORIKO KAMILLE (NARGY KRISTOFER BOY x DINAMUNDE AMERIKA), audz. A.Andrejeva, īp. L.Djomina – 2

 
Atklātā klase / Open class
HILDEBERT’S WITTY WINELLA (EST, LV, LT, BALT JCH, EST, BLR CH, ESTJW’04 PRIMA CYMES x LV, LT, BLR CH HILDEBERT’S PERFECT QUEEN), audz. I.Lancmane, īp. E.Zvejnieks – 1/1/1 CQ, CAC, BOO
LV CH HILDEBERT’S VICTORIA IN BLUE (LV, LT, EST, BALT CH HILDEBERT’S JOHNNY BRAVO x LV, EST, LT, BALT, BLR CH, LVW’03 HILDEBERT’S NOVA MODA), audz. I.Lancmane, īp. D.Kidanovs – 1/2 CQ
SOBBORIKO BELLIZA (LV, EST, BLR CH HILDEBERT’S MARVEL x LOLITA ROUBER), audz. A.Andrejeva, īp. P.Kravcovs – 2
SOBBORIKO ELLA (DINAMUNDE ADIDAS x LOLITA ROUBER), audz. A.Andrejeva, īp. M.&J.Galkevičs – 2
 
Miniatūrais šnaucers melns / Zwergschnauzer black
Suņi / dogs
Junioru klase / Junior class
UNGARO GENSTAT (INT, RUS, BLR, UKR, LT, EST, FIN, POR, ROM CH, WW’01, EUW’00’01’03 GLORIS KISS IN THE RING x BLR CH IZA DORA GENSTAT), audz. G.Stankevich, īp. L.Millere – 2
UNGARO GENSTAT
UNGARO GENSTAT
 
Atklātā klase / Open class

ŠAMTROI CLIFFORD ARIS (BLRJ, LT, LV, RUS CH, BALTJW’02 PLAUDIT PARIS FOR YOU BORUŽELE x BALT, BLR, RUS, FIN CH ŠAMTROI ARISA KATRI), audz. L.Troicka, īp. A.Rževska & L.Troicka – 1/1/2 CQ, CAC

ŠAMTROI CLIFFORD ARIS
ŠAMTROI CLIFFORD ARIS
 
Čempionu klase / Champion class
BALTJ, BLRJ, LV, LT, RUS CH ŠAMTROI BILLY BONS KATRI (BLRJ, LT, LV, RUS CH, BALTJW’02 PLAUDIT PARIS FOR YOU BORUŽELE x LV, EST, LT, BALT, RUS, BLR, FIN CH TMAVI KNIR KATRINA), audz. L.Troicka, īp. S.Afoņina & L.Troicka – 1/1/1 CQ, BOB
ŠAMTROI BILLY BONS KATRI
ŠAMTROI BILLY BONS KATRI
 
Kuces / bitches
Čempionu klase / Champion class
LVJ, ESTJ, BLRJ, LV, LT, EST, BALT, BLR CH ŠAMTROI BRIANA KATRI (BLRJ, LT, LV, RUS CH, BALTJW’02 PLAUDIT PARIS FOR YOU BORUŽELE x LV, EST, LT, BALT, RUS, BLR, FIN CH TMAVI KNIR KATRINA), audz. L.Troicka, īp. L.Troicka – 1/1/1 CQ, BOO
 
Veterānu klase / Veteran class
LV, EST, LT, BALT, RUS, BLR, FIN CH TMAVI KNIR KATRINA (INT, RUS, RKF, FIN, EST, BLR CH, FIN CLW CONSUELO FANTOM REZLARK x INT, RUS, EST, LV, FIN, BLR CH, WW, FIN CLW TMAVI KNIR VOLLI), audz. I.Poletaeva, īp. L.Troicka – 1/1/2 PP
 
Miniatūrais šnaucers balts / Zwergschnauzer white
Suņi / dogs
Junioru klase / Junior class
DINAMUNDE ROBIN-BOBIN (RUSJ, RUS CH HASSANHILL’S BALL OF SNOW x INT, LV, LT, RUS CH, LVW’04 DINAMUNDE VAKSI MAKSI), audz. O.Vertinska, īp. J.Čumakova – 1/1/1 PP, JCAC, BOO
DINAMUNDE ROBIN-BOBIN
DINAMUNDE ROBIN-BOBIN
 
Kuces / bitches
Starpklase / Intermediate class
LV, RUS JCH, ESTW’06 BOLTRES ALLEKSA (INT, FIN, EST, LV, LT, RUS, S CH, LV, LT, BALTW’01, FINW’02 ALPATS IT’S A KIND OF MAGIC x BALTJ, BALT CH, BALTW’04, LV, LTW’05 STAR’S OF WHITE NIGHT VIVA LA VITA), audz. A.Ščerbins, īp. A.Ščerbins – 1/1/1 CQ, CAC, BOB
BOLTRES ALLEKSA
 
Čempionu klase / Champion class
BALTJ, BALT CH, BALTW’04, LV, LTW’05 STAR’S OF WHITE NIGHT VIVA LA VITA (HUN, LT, RUS, EST CH, EUW, WW MATRASZEPE KNIGHT RIDER x MATRASZEPE WHITE ROSE), audz. Malev & Zhuravleva, īp. N.Klisment & A.Ščerbins – 1/1/2 CQ
STAR’S OF WHITE NIGHT VIVA LA VITA
STAR’S OF WHITE NIGHT VIVA LA VITA
 
Vidējais šnaucers melns / Mittelschnauzer black
Kuces / bitches
Junioru klase / Junior class
ISIDORA BLACKSNOW (RUSJ, RUS, LV, UKR CH CHERNI STRAZHNIK CHEEKY CHAP x LV, LT, EST, BALT CH CHERNI STRAZHNIK ULLAMARIA), audz. A.Lācis, īp. A.Lācis & M.Egorsheva – 1/1/1 PP, JCAC, BOB
 
Čempionu klase / Champion class
LV, LT, EST, BALT CH CHERNI STRAZHNIK ULLAMARIA (INT, RUS, BLR, PL, BALT CH CHERNI STRAZHNIK ORFEY x INT, RUS, PL, NET, ROM, UKR, BLR CH, WW CHERNI STRAZHNIK LUCKY CHOICE), audz. M.Egorsheva, īp. A.Lācis – 1/1/2 CQ
CHERNI STRAZHNIK ULLAMARIA
 
Vidējais šnaucers p/s / Mittelschnauzer p/s
Suņi / dogs
Atklātā klase / Open class
LV JCH DINAMUNDE LORD BRENDON (INT, LV, LT, EST, BALT, RUS CH JETAIME TALHI RARITET x LV CH DINAMUNDE TALIVERA), audz. O.Vertinska, īp. A.Kalniņa – 1/1/1 CQ, CAC, BOB

DINAMUNDE LEO DE NICCI (INT, LV, LT, EST, BALT, RUS CH JETAIME TALHI RARITET x LV CH DINAMUNDE TALIVERA), audz. O.Vertinska, īp. V.Pīpiķis – 1/2/4 CQ

MIHAN MERITAHTI (INT, LV, LT, EST, BALT, RUS CH JETAIME TALHI RARITET x FIN, S CH MIHAN KEVAANLUMOUS), audz. S.&A.Nieminen, īp. O.Vertinska – 1/3/5 CQ
DINAMUNDE LORD BRENDON
DINAMUNDE LEO DE NICCI
MIHAN MERITAHTI
DINAMUNDE LORD BRENDON
DINAMUNDE LEO DE NICCI
MIHAN MERITAHTI
 
Čempionu klase / Champion class
INT, LV, LT, EST, BALT, RUS CH JETAIME TALHI RARITET (INT, BALT, RUS CH, BALTW’00 DINAMUNDE DIPLOMAT x RUS CH JETAIME TALHI INSTANT VICTORY), audz. N.Gorbunova, īp. O.Vertinska – 1/1/2 CQ
LVJ, LV CH FJORDS-LERI DEBARK (BOO-GAY STING BALTIJA x CRALENCE DEJORT), audz. I.Barkāne, īp. J.Šilvane – 1/2/3 CQ
LVJ, LV, EST CH GRAEME DOTT DEJORT (RUS, FIN, CL CH, EUW’99 MAXANDR-ELVI’S GOLIATH x LV CH DINAMUNDE DEIKVAN MEMORY), audz. I.Nikolajeva, īp. I.Nikolajeva – 1/3/4 CQ
FJORDS-LERI DEBARK
GRAEME DOTT DEJORT
JETAIME TALHI RARITET
FJORDS-LERI DEBARK
GRAEME DOTT DEJORT
JETAIME TALHI RARITET
 
Kuces / bitches
Junioru klase / Junior class
DINAMUNDE ODALISKA (MIHAN MERITAHTI x LV, LT, EST, BALT CH DINAMUNDE TELIA), audz. O.Vertinska, īp. N.Lāce – 1/1/5 PP, JCAC

JURITA VIVA (LVJ, LV, EST CH GRAEME DOTT DEJORT x VIVIANA), audz. S.Laumane, īp. J.Teko – 1/2 PP

DINAMUNDE ODALISKA
JURITA VIVA
DINAMUNDE ODALISKA
JURITA VIVA
 
Starpklase / Intermediate class
LV, EST, LT, BALT JCH DRONAS TSARITSA SHEBA (RUS, EST CH DRONAS INSPEKTOR REX x RUS CH DRONAS YOUSTINA IDOL SHOW), audz. N.Drozdova, īp. O.Mišņeva – 1/1/3 CQ
DRONAS TSARITSA SHEBA
DRONAS TSARITSA SHEBA
 
Atklātā klase / Open class
DINAMUNDE LEILA LE ROSSA (INT, LV, LT, EST, BALT, RUS CH JETAIME TALHI RARITET x LV CH DINAMUNDE TALIVERA), audz. O.Vertinska, īp. S.Orlova – 1/1/2 CQ, CAC
DINAMUNDE LEILA LE ROSSA
DINAMUNDE LEILA LE ROSSA
 
Čempionu klase / Champion class
LV, LT, EST, BALT CH DINAMUNDE TELIA (INT, FIN, S, EST, LT CH MIHAN FAGOTTI x LV, EST, RUS CH, LVW’99 DINAMUNDE DOLLI-MOLLI), audz. O.Vertinska, īp. O.Vertinska – 1/1/4 CQ
DINAMUNDE TELIA
DINAMUNDE TELIA
 
Veterānu klase / Veteran class
INT, BALT, FIN CH, LVW’04’05 DINAMUNDE LOREDA (DINAMUNDE DASTER x LV CH, LVW’96, KLCH’95’97’98 TRŪDE GRACONS), audz. O.Vertinska, īp. E.Šukeviča & O.Vertinska – 1/1/1 CQ, BOO
DINAMUNDE LOREDA
DINAMUNDE LOREDA
 
KONKURSI/ COMPETITIONS
Labākais juniors / Best Junior
1. ISIDORA BLACKSNOW (RUSJ, RUS, LV, UKR CH CHERNI STRAZHNIK CHEEKY CHAP x LV, LT, EST, BALT CH CHERNI STRAZHNIK ULLAMARIA), audz. A.Lācis, īp. A.Lācis & M.Egorsheva
2. DINAMUNDE ODALISKA (MIHAN MERITAHTI x LV, LT, EST, BALT CH DINAMUNDE TELIA), audz. O.Vertinska, īp. N.Lāce
3. GIVE ME SUCCESS SANDORA (LT, PL, RUS, BLR CH FLER PARK DAFFODIL x LTJ, LT, LV, EST, BALT CH FLER PARK PRIMAVERA), audz. N.Šteriova, īp. N.Klisment
4. DINAMUNDE ROBIN-BOBIN (RUSJ, RUS CH HASSANHILL’S BALL OF SNOW x INT, LV, LT, RUS CH, LVW’04 DINAMUNDE VAKSI MAKSI), audz. O.Vertinska, īp. J.Čumakova
5. HILDEBERT’S ZION (LV, LT, EST, BALT, BLR CH, LVW’03’05, ESTW’04 TERRA SHIK IMPERATOR IZ ROSSII x LV, EST, LT, BALT CH, BALTJW’04, LVW’05 TRIXER YAMBER), audz. I.Lancmane, īp. G.Purne
 
Labākais veterāns / Best Veteran
1. INT, BALT, FIN CH, LVW’04’05 DINAMUNDE LOREDA (DINAMUNDE DASTER x LV CH, LVW’96, KLCH’95’97’98 TRŪDE GRACONS), audz. O.Vertinska, īp. E.Šukeviča & O.Vertinska
2. LV, EST, LT, BALT, RUS, BLR, FIN CH TMAVI KNIR KATRINA (INT, RUS, RKF, FIN, EST, BLR CH, FIN CLW CONSUELO FANTOM REZLARK x INT, RUS, EST, LV, FIN, BLR CH, WW, FIN CLW TMAVI KNIR VOLLI), audz. I.Poletaeva, īp. L.Troicka
 
Labākais seniors / Best Senior
1. INT, LV, EST, LT, BALT, BLR, PL CH, LVW’99, BALTW’99’02 BARTZAGA’S OBELIX (FIN, LV CH, FINW’97 BARTZAGA’S FREDRIK x BARTZAGA’S BINGO), audz. M.Kourula, īp. M.Zarina
 
Pāru klase / Couple class
1. Miniatūrie šnauceri m/s / Zwergschnauzer b/s BOLTRES MIF & BOLTRES MISTIKA, īp. A.Ščerbins
2. Vidējie šnauceri p/s / Mittelschnauzer p/s JETAIME TALHI RARITET & DINAMUNDE LOREDA, īp. O.Vertinska
3. Miniatūrie šnauceri melni / Zwergschnauzer black ŠAMTROI BILLI BONS KATRI & ŠAMTROI BRIANA KATRI, īp. L.Troicka
BOLTRES MIF & BOLTRES MISTIKA
JETAIME TALHI RARITET & DINAMUNDE LOREDA
ŠAMTROI BILLI BONS KATRI & ŠAMTROI BRIANA KATRI
BOLTRES MIF & BOLTRES MISTIKA
JETAIME TALHI RARITET & DINAMUNDE LOREDA
ŠAMTROI BILLI BONS KATRI & ŠAMTROI BRIANA KATRI
 
Audzētavu klase / Breeder’s group
1. Vidējie šnauceri p/s / Mittelschnauzer p/s „DINAMUNDE”, īp. O.Vertinska
2. Miniatūrie šnauceri m/s / Zwergschnauzer b/s „BOLTRES”, īp. A.Ščerbins
3. Milzu šnauceri / Riesenschnauzer „DINAMUNDE”, īp. O.Vertinska
4. Miniatūrie šnauceri m/s / Zwergschnauzer b/s „DEMARI VERIS”, īp. M.Mjadzelica
„DINAMUNDE”
„DINAMUNDE”
 
Pēcnācēju klase / Progeny group
1. Vidējais šnaucers p/s / Mittelschnauzer p/s JETAIME TALHI RARITET, īp. O.Vertinska
2. Milzu šnaucers / Riesenschnauzer DINAMUNDE REAL RIK, īp. A.Snetkovs & A.Andrejeva & O.Vertinska
3. Milzu šnaucers / Riesenschnauzer DEMARI VERIS MERILIN MARSH, īp. M.Mjadzelica
JETAIME TALHI RARITET
JETAIME TALHI RARITET
 
Labākais BOO suns / Best in BOO
1. INT, BALT, FIN CH, LVW’04’05 DINAMUNDE LOREDA (DINAMUNDE DASTER x LV CH, LVW’96, KLCH’95’97’98 TRŪDE GRACONS), audz. O.Vertinska, īp. E.Šukeviča & O.Vertinska
2. LV, LT JCH, LV, EST CH DINAMUNDE REAL RIK (LV CH, LVW’96 DINAMUNDE VABANK DEKER x RAFAELLA SOBBOR), audz. O.Vertinska, īp. A.Snetkovs & A.Andrejeva & O.Vertinska
3. LVJ, LV CH BOLTRES SEZAR (LVW’98 SANTA KNYRYS ZHISKAR D’ESTEN x LV CH BOLTRES HIBI), audz. A.Ščerbins, īp. Ž.Černikova
4. LVJ, ESTJ, BLRJ, LV, LT, EST, BALT, BLR CH ŠAMTROI BRIANA KATRI (BLRJ, LT, LV, RUS CH, BALTJW’02 PLAUDIT PARIS FOR YOU BORUŽELE x LV, EST, LT, BALT, RUS, BLR, FIN CH TMAVI KNIR KATRINA), audz. L.Troicka, īp. L.Troicka
5. DINAMUNDE ROBIN-BOBIN (RUSJ, RUS CH HASSANHILL’S BALL OF SNOW x INT, LV, LT, RUS CH, LVW’04 DINAMUNDE VAKSI MAKSI), audz. O.Vertinska, īp. J.Čumakova
DINAMUNDE LOREDA
DINAMUNDE LOREDA
 
BEST IN SHOW
1. LV JCH DINAMUNDE LORD BRENDON (INT, LV, LT, EST, BALT, RUS CH JETAIME TALHI RARITET x LV CH DINAMUNDE TALIVERA), audz. O.Vertinska, īp. A.Kalniņa
2. LV, RUS JCH, ESTW’06 BOLTRES ALLEKSA (INT, FIN, EST, LV, LT, RUS, S CH, LV, LT, BALTW’01, FINW’02 ALPATS IT’S A KIND OF MAGIC x BALTJ, BALT CH, BALTW’04, LV, LTW’05 STAR’S OF WHITE NIGHT VIVA LA VITA), audz. A.Ščerbins, īp. A.Ščerbins
3. LV, LT, EST, BALT, RUS CH, LVW’05, ESTW’06 BOLTRES MISTIKA (RUS, FIN, BLR, UKR, LV, YU CH TWINKLING STAR V.D.SPIKKE x LV CH BOLTRES ARLETTA), audz. A.Ščerbins, īp. A.Ščerbins
4. LV JCH, LVW’06 DINAMUNDE KERRI-IRSON (BALTJ, LV, EST, LT, BALT, RUS CH DINAMUNDE BLACK HORSE REVAL DREAM x DINAMUNDE SAN-RABI), audz. O.Vertinska, īp. I.Rubaševska
5. ISIDORA BLACKSNOW (RUSJ, RUS, LV, UKR CH CHERNI STRAZHNIK CHEEKY CHAP x LV, LT, EST, BALT CH CHERNI STRAZHNIK ULLAMARIA), audz. A.Lācis, īp. A.Lācis & M.Egorsheva
6. BALTJ, BLRJ, LV, LT, RUS CH ŠAMTROI BILLY BONS KATRI (BLRJ, LT, LV, RUS CH, BALTJW’02 PLAUDIT PARIS FOR YOU BORUŽELE x LV, EST, LT, BALT, RUS, BLR, FIN CH TMAVI KNIR KATRINA), audz. L.Troicka, īp. S.Afoņina & L.Troicka
7. HILDEBERT’S ZION (LV, LT, EST, BALT, BLR CH, LVW’03’05, ESTW’04 TERRA SHIK IMPERATOR IZ ROSSII x LV, EST, LT, BALT CH, BALTJW’04, LVW’05 TRIXER YAMBER), audz. I.Lancmane, īp. G.Purne
DINAMUNDE LORD BRENDON
DINAMUNDE LORD BRENDON
Vairāk bildes meklējiet mūsu forumā / For more pictures, pls, see our forum!
 
PALDIES VISIEM DALĪBNIEKIEM! THANKS FOR ALL PARTICIPANTS!