LATVIAN SCHNAUZER CLUB :: View topic - INFO PAR LKF
Latvian Schnauzer Club LATVIAN SCHNAUZER CLUB
www.latvian-schnauzer.lv
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

INFO PAR LKF

 
Post new topic   Reply to topic    LATVIAN SCHNAUZER CLUB Forum Index -> Latvian Schnauzer Club Activities
View previous topic :: View next topic  
Author Message
AngelaJoined: 04 Apr 2007
Posts: 1841

PostPosted: Wed Dec 04, 2013 11:33 pm    Post subject: INFO PAR LKF Reply with quote

UZMANĪBU!

Informējam, ka LKF birojs un klubu telpas būs slēgtas no 23.12.2013 līdz 06.01.2014.


Priecīgus Ziemassvētkus un veiksmīgu Jauno gadu!

LKF
Back to top
View user's profile Send private message
AngelaJoined: 04 Apr 2007
Posts: 1841

PostPosted: Wed Dec 04, 2013 11:46 pm    Post subject: Reply with quote

Biedrība
„Ogres kinoloģiskais klubs”

valdes sapulces
protokollēmums NR.6/2013/4

Ogrē
2013.gada 3.decembrī


Par nekorektu un neētisku rīcību, kas būtiski apdraud LKF un OKK reputāciju, izslēgt Viktoriju Izdebsku un Tatjanu Stroku no Ogres kinoloģiskā kluba.

Lēmums stājas spēkā ar 03.12.2013. un ir nosūtāms informācijai LKF sistēmā esošiem klubiem.
Back to top
View user's profile Send private message
AngelaJoined: 04 Apr 2007
Posts: 1841

PostPosted: Wed Dec 04, 2013 11:49 pm    Post subject: Reply with quote

Cienījamie LKF klubu vadītāji un klubu ciltsdarba vadītāji!


Atgādinām,ka ar 01.12.2013 stājās spēkā nolikums par „Afiksa,Pamataudzētavas (Premium) un augstākā līmeņa audzētavas (Super Premium) reģistrāciju”.
LKF Ciltslietu komisija un LKF Prezidijs ir izstrādājuši dokumentus Afiksa un Audzētavu reģistrācijai.
Jums tiek nosūtīts
1)Afiksa reģistrācijas pieteikums.
2)Afiksa reģistrācijas instrukcija.
3)Pamataudzētavas reģistrācijas pieteikums.
4)Augstākā līmeņa audzētavas reģistrācijas pieteikums.
5)Augstākā līmeņa audzētavas reģistrācijas instrukcija.
6)LKF Ciltsdarba Reglaments ar iestrādātiem labojumiem.
(izcelti boldā)
7)Kucēnu atsavināšanas akts Augstākā līmeņa audzētavai.

Lūdzu iepazīties ar visiem dokumentiem un informēt savus kluba biedrus,ievietojot informāciju klubu mājās lapās un noteikti nosūtīt informāciju katram audzētājam,audzētavu īpašniekiem.
Atgādinām LKF šķirņu klubiem,kuriem vēl nav izlabots un apstiprināts” Klubu ciltsdarba nolikums”,tas kavēs Afiksa reģistrāciju,jo CN ir atrunātas prasības vaislas kucēm!!!!!
Ja Jums ir jautājumi,ierosinājumi,papildinājumi, lūdzu rakstiet LKF CLK .
Diānai Blumbergai vendimar@inbox.lv
Baibai Rumbai baiba.rumba@inbox.lv
Back to top
View user's profile Send private message
AngelaJoined: 04 Apr 2007
Posts: 1841

PostPosted: Thu Dec 05, 2013 12:00 am    Post subject: Reply with quote

LKF PADOMES SĒDĒ 05.10.2013. VEIKTIE LABOJUMI
LKF CILTSDARBA REGLAMENTĀ


5. AFIKSS UN UDZĒTAVA.

5.1. Lai apzīmētu kucēnus, kuri dzimuši vienam audzētājam piederošām kucēm, to vārdiem ciltsrakstos pievieno afiksu vai audzētavas nosaukumu, kuru piešķir audzētājam tikai personīgai lietošanai. Afikss vai audzētavas nosaukums ir pastāvīga un neatdalāma suņa vārda sastāvdaļa.

5.2. Afiksa vai audzētavas nosaukuma reģistrāciju FCI veic LKF, vadoties pēc īpaša nolikuma (skat. pielikumu Nr.2).

5.3. Audzētājs var reģistrēt tikai vienu afiksu vai audzētavas nosaukumu, neatkarīgi no audzējamo šķirņu skaita.

5.4. Katram pieteiktajam afiksam vai audzētavas nosaukumam būtiski jāatšķiras no citiem agrāk reģistrētiem un aizsargātiem nosaukumiem.

5.5. Afikss kļūst par audzētavas nosaukumu, ja audzētājs kvalificējas audzētavas reģistrācijai.

5.6. No afiksa vai audzētavas nosaukuma tālākas izmantošanas var atteikties jebkurā laikā, bet audzētājam cits aizsargāts nosaukums netiek piešķirts.

5.7. Afikss vai audzētavas nosaukums zaudē spēku audzētāja nāves gadījumā, ja uz to nepiesakās likumīgs mantinieks, kurš atbilst Ciltsdarba reglamenta izvirzītajām prasībām.

5.8. Afiksu vai audzētavas nosaukumu var nodot citai personai pēc rakstiskas vienošanās. Labticīgais ieguvējs var izmantot audzētavas nosaukumu, ja viņš atbilst Ciltsdarba reglamenta izvirzītajām prasībām.


8.8.
Kucēna vārdam pievieno metiena pievārdu, afiksu vai audzētavas nosaukumu. Pievārdu, afiksu, vai audzētavas nosaukumu veido ne vairāk kā 2 vārdi un maksimālais burtu skaits tajā ir 25 zīmes (ieskaitot atstarpes starp vārdiem). Pievārdā, afiksā vai audzētavas nosaukumā nedrīkst izmantot FCI reģistrēto audzētavu nosaukumus, šķirņu nosaukumus, atsevišķus burtus un ciparus, kā arī dažādu svešvalodu palīgvārdus, piemēram, of, by, from, der, von un citus.

8.9.
Metiena pievārdu audzētājam piešķir klubs pēc viņa iesniegtā priekšlikuma. Pievārdu ieraksta ciltsrakstos aiz suņa vārda. Kucēnu vārdu sākuma burtu nosaka klubs lejupejošā alfabētiskā secībā. Katra nākamā metiena pievārdam ir būtiski jāatšķiras no iepriekšējā, kas nozīmē, ka nevar pievienot atsevišķus burtus vai citus vārdus iepriekš izmantotam pievārdam.

Pielikums Nr. 2

NOLIKUMS PAR AFIKSU UN AUDZĒTAVĀM

1. Afikss.

1.1. Afikss ir vārds vai vārdu kopums, kuru izmanto visiem pie audzētāja dzimušajiem metieniem un ieraksta ciltsrakstos aiz suņa vārda. Kucēnu vārdu sākuma burtu nosaka klubs lejupejošā alfabētiskā secībā.

1.2. Afiksa reģistrāciju neatkarīgi no metienu skaita var pieteikt audzētājs, kura īpašumā, bet ne līdzīpašumā, ir vismaz viena vaislas kuce un kura biedra stāžs kādā no LKF klubiem pārsniedz vienu gadu. Ja metienu nav bijis, afiksa reģistrāciju var pieteikt, saņemot klubā pārošanas atļauju.

1.3. Afiksa reģistrācija notiek aizpildot pieteikumu, kurā norāda trīs iespējamos afiksa variantus, un iesniedzot LKF birojā. LKF nodrošina afiksa reģistrāciju FCI.

1.4. Afiksa īpašniekam jāpilda visas LKF ciltsdarba reglamenta un kluba ciltsdarba nolikuma prasības. Metienu apskata tā audzēšanas vietā afiksa īpašnieka valdījumā.


2. Audzētavas.

2.1. LKF audzētājs var iegūt divu līmeņu audzētavas statusu: pamata (Premium) un augstākā līmeņa (Super Premium).

2.2. Audzētājs vai afiksa īpašnieks var kvalificēties pamata (Premium) līmeņa audzētavas reģistrācijai, ja viņa biedra stāžs kādā no LKF klubiem pārsniedz 3 gadus.

2.3. Pamata audzētavas statusu var iegūt viena vai vairākas fiziskas personas, ne jaunākas par 18 gadiem, ja atbilst vienai no sekojošām prasībām:
a) ir beigusi kinoloģiskos kursus un kvalitatīvi izaudzējusi vismaz 2 metienus;
b) ir nokārtojusi kinoloģisko testu un kvalitatīvi izaudzējusi vismaz 3 metienus.

2.4. Ja audzētavu reģistrē vairākas personas, tām jāvienojas un jāizvirza vienu personu, kas ir atbildīga par ciltsdarba prasību ievērošanu un dokumentācijas aizpildīšanu. Kucēnu ciltsrakstos šīs atbildīgās personas vārds tiek ierakstīts kā pirmais.

2.5. Juridiskām personām piederošās audzētavas var reģistrēt valstiskas organizācijas, ja audzētavas darbu vada persona, kas atbilst 2.3. punktā minētajām prasībām.

2.6. Audzētavas reģistrācija notiek aizpildot pieteikumu, kurā norāda trīs iespējamos audzētavas nosaukuma variantus vēlamības secībā, un iesniedzot LKF birojā. LKF nodrošina audzētavas reģistrāciju FCI.
2.7. Pamata līmeņa audzētavas īpašnieks un afiksa īpašnieks var kvalificēties augstākā līmeņa (Super Premium) audzētavas reģistrācijai, ja izpildītas sekojošas prasības:
a) stāžs aktīvā kinoloģijā pārsniedz 10 gadus;
b) ir beidzis kinologu kursus vai ieguvis citu kinoloģisko izglītību *;
c) ir kvalitatīvi izaudzējis vismaz 3 metienus;
d) ir pildījis klubā ciltsdarba vadītāja pienākumus vai aktīvi piedalījies kluba metienu apskatē un var pierādīt to dokumentāli;
e) nav sodīts par LKF Ciltsdarba reglamenta, kluba ciltsdarba nolikuma, LKF statūtu un citu normatīvo dokumentu pārkāpumiem pēdējo 3 gadu laikā.

2.8. Audzētavas statusu LKF prezidijs apstiprina 30 dienu laikā no pieteikuma brīža.

2.9. Audzētavas tiek ierakstītas LKF audzētavu reģistrācijas grāmatā, iegrāmatojot:
- reģistrācijas numuru,
- audzētavas nosaukumu,
- audzētavas īpašnieku (vārds, uzvārds, adrese, tālrunis, e-pasts),
- reģistrācijas datumu,
- audzējamās šķirnes.

2.10. Ja audzētavas īpašnieks ciltsdarbā ir pieļāvis pārkāpumu, viņš zaudē kvalificētās audzētavas statusu. Atkārtota kvalificēšanās atbilstoša līmeņa audzētavas statusa ieguvei iespējama pēc 3 gadiem, ja šajā laikā nav pieļauti LKF Ciltsdarba reglamenta, kluba ciltsdarba nolikuma, LKF statūtu un citu normatīvo dokumentu pārkāpumi.


3. Audzētavas īpašnieka pienākumi un tiesības.

3.1. Audzētavas īpašnieka pienākums ir:

3.1.1. pildīt visas LKF Ciltsdarba Reglamenta un kluba ciltsdarba nolikuma prasības. Būt atbildīgam par ciltsdarbu savā audzētavā un par tādu vaislas dzīvnieku izvēli, kuri atbilst visām kluba ciltsdarba nolikuma izvirzītajām prasībām;

3.1.2. veicināt šķirnes attīstību, rūpējoties par veselu un šķirnes standartam atbilstošu suņu selekciju, neizmantojot ciltsdarbā suņus ar iedzimtiem defektiem un slimībām;

3.1.3. nodrošināt savā īpašumā esošajiem dzīvniekiem to fizioloģiskām un etoloģiskajām vajadzībām atbilstošus apstākļus. Nepieļaut darbības, kas sagādātu tiem sāpes un ciešanas;

3.1.4. regulāri izdarīt ierakstus Audzētavas grāmatā;

3.1.5. paziņot klubam par metiena piedzimšanu 3 dienu laikā;

3.1.6. nodrošināt metiena apskates komisijai iespēju apskatīt metienu 8 nedēļu vecumā pamata līmeņa audzētavā. Apskates akta aizpildīšanai izmanto Audzētavas grāmatas ierakstus;

3.1.7. metiena noformēšanai nepieciešamos dokumentus pamata līmeņa audzētavas īpašniekam nodot metiena apskates komisijai;

3.1.8. uzrādīt Audzētavas grāmatu ierakstu pārbaudei pēc LKF Ciltsgrāmatas vadītāja vai Ciltslietu Komisijas pieprasījuma;

3.1.9. uzsākot citas šķirnes suņu audzēšanu, paziņot par to rakstiski Ciltsgrāmatas vadītājam.


3.2. Audzētavas īpašnieka tiesības ir:

3.2.1. izvēlēties kucēnu vārdu sākuma burtu pēc saviem ieskatiem;

3.2.2. augstākā līmeņa (Super Premium) audzētavas īpašniekam pašam apskatīt metienu un nodot dokumentāciju klubā. Reizi gadā LKF Ciltslietu komisijas vai kluba izveidota komisija novērtē audzētavā labturību un metiena audzēšanas kvalitāti;

3.2.3. augstākā līmeņa (Super Premium) audzētavas īpašniekam saņemt 20% atlaidi noformējot metiena reģistrāciju ciltsgrāmatā;

3.2.4. izvietot LKF mājas lapā un LKF Facebook lapā informāciju par saviem kucēniem bez maksas;

3.2.5. pieteikt uz LKF rīkotajām izstādēm personīgajā īpašumā, bet ne līdzīpašumā, esošos suņus par 1. reģistrācijas maksu visu reģistrācijas periodu līdz īpašās cenas ieviešanai: līdz trim suņiem pamata līmeņa (Premium) audzētavas īpašniekam un līdz pieciem suņiem augstākā līmeņa (Super Premium) audzētavas īpašniekam.

* Neattiecas uz audzētavu īpašniekiem, kuri iestājušies LKF klubos līdz 1997. gadam.
Back to top
View user's profile Send private message
AngelaJoined: 04 Apr 2007
Posts: 1841

PostPosted: Thu Dec 05, 2013 12:01 am    Post subject: Reply with quote

INSTRUKCIJA „AFIKSA” REĢISTRĀCIJAI1. Jebkurš audzētājs, kura īpašumā, bet ne līdzīpašumā, ir kaut viena vaislas kuce, ir tiesīgs reģistrēt afiksu. Par vaislas kuci atbilstoši LKF ciltsdarba reglamenta p. 4.3. uzskata kuci, kura uz pārošanas brīdi atbilst LKF Ciltsdarba reglamenta un šķirnes kluba Ciltsdarba nolikuma izvirzītajām prasībām par eksterjeru, uzvedības, darba spēju un veselības pārbaudēm.

2. Audzētāja biedra stāžam kādā no LKF klubiem jābūt ilgākam par 1 gadu.

3. Audzētājs aizpilda „Afiksa reģistrācijas pieteikumu”, kurā norāda 3 iespējamos afiksa variantus. Klāt pievieno kuces ciltsrakstu, izstāžu apraksta lapu, veselības pārbaužu, uzvedības vai darba spēju pārbaužu apliecinošu dokumentu kopijas atbilstoši šķirnes kluba prasībām.

4. Kluba pārstāvis (vadītājs vai atbildīgais par ciltsdarbu) uz pieteikuma blankas ar savu parakstu apliecina sniegto ziņu pareizību.

5. Aizpildīto pieteikumu un nepieciešamo dokumentu kopijas klubs iesniedz LKF sekretārei vai nosūta elektroniski uz e-pastu: lkf.org@inbox.lv.

6. Afiksa reģistrācijai nav vajadzīga kluba atļauja vai rekomendācija.

7. LKF nodrošina afiksa reģistrāciju FCI.

8. Afiksa īpašniekam jāpilda visas LKF Ciltsdarba reglamenta un klubu ciltsdarba nolikuma prasības.

9. Afikss tiek izmantots visiem pie audzētāja dzimušajiem metieniem un to ieraksta ciltsrakstos aiz kucēna vārda. Kucēna vārda sākuma burtu nosaka klubs, lejupejošā alfabētiskā secībā.
Back to top
View user's profile Send private message
AngelaJoined: 04 Apr 2007
Posts: 1841

PostPosted: Thu Dec 05, 2013 12:02 am    Post subject: Reply with quote

INSTRUKCIJA AUGSTĀKĀ LĪMEŅA (SUPER PREMIUM)
AUDZĒTAVAS REĢISTRĀCIJAI1. Augstākā līmeņa (Super Premium) audzētavas statusam var kvalificēties Pamata līmeņa (Premium) audzētavas vai afiksa īpašnieks, kurš ir izpildījis sekojošas prasības:
a) ir beidzis LKF kinoloģiskos kursus vai ieguvis citu kinoloģisko izglītību. Šī prasība neattiecas uz audzētavas īpašnieku, kurš iestājies LKF klubā līdz 1997. gadam;
b) stāžs aktīvajā kinoloģijā pārsniedz 10 gadus;
c) ir kvalitatīvi izaudzējis vismaz 3 metienus;
d) ir pildījis klubā ciltsdarba vadītāja pienākumus vai aktīvi piedalījies kluba metienu apskatē (jāpierāda dokumentāli);
e) nav sodīts par LKF Ciltsdarba reglamenta, kluba ciltsdarba nolikuma, LKF statūtu un citu normatīvo dokumentu pārkāpumiem pēdējo 3 gadu laikā.
2. Pretendents aizpilda ” Augstākā līmeņa (Super Premium) audzētavas reģistrācijas pieteikumu”. Tam pievieno kinoloģiskās izglītības apstiprinošu dokumentu un dokumentus, kas apliecina aktīvu kinoloģisko darbību kluba ciltsdarba vadītāja statusā vai metiena apskates aktus, kuros minēts pretendenta vārds apskates komisijas sastāvā.
3. Kluba pārstāvis (ciltsdarba vadītājs vai kluba vadītājs) uz pieteikuma ar savu parakstu apliecina, ka pretendents nav sodīts par LKF ciltsdarba Reglamenta, kluba ciltsdarba nolikuma, LKF statūtu un citu normatīvo dokumentu prasību pārkāpumiem pēdējo 3 gadu laikā. Apliecina iesniegto dokumentu pareizību. (Uzraksts „Kopija pareiza”, paraksts un kluba zīmogs.)
4. Aizpildīto pieteikumu un nepieciešamo dokumentu kopijas klubs iesniedz LKF sekretārei vai nosūta elektroniski uz e-pastu: lkf.org@inbox.lv.
5. Pieteikumu izskata un audzētavas statusu piešķir LKF Prezidijs.
6. Augstākā līmeņa audzētavas īpašniekam ir sekojošas tiesības:
a) pašam apskatīt metienu un nodot dokumentus klubā. Reizi gadā LKF Ciltslietu komisijas vai kluba izveidota komisija novērtē labturību audzētavā un metiena audzēšanas kvalitāti;
b) saņemt 20% atlaidi noformējot metiena reģistrāciju ciltsgrāmatā;
c) izvietot LKF mājas lapā un LKF Facebook lapā informāciju par saviem kucēniem bez maksas;
d) pieteikt uz LKF rīkotajām izstādēm personīgajā īpašumā, bet ne līdzīpašumā, esošos suņus, skaitā līdz pieciem, par 1. reģistrācijas maksu visu reģistrācijas periodu līdz īpašās cenas ieviešanai.
7. Audzētavas īpašnieks nodrošina veselu, standartam atbilstošu suņu selekciju neizmantojot ciltsdarbā suņus ar iedzimtiem defektiem un slimībām. Viņš ir atbildīgs par ciltsdarbu savā audzētavā un par tādu vaislas dzīvnieku izvēli, kuri atbilst visām kluba ciltsdarba nolikuma izvirzītajām prasībām.
8. Ja audzētavas īpašnieks ciltsdarbā ir pieļāvis pārkāpumu, viņš zaudē Augstākā līmeņa (Super Premium) audzētavas statusu. Viņš var atkārtoti kvalificēties atbilstoša līmeņa audzētavas statusa ieguvei pēc 3 gadiem, ja šajā laikā nav pieļāvis LKF Ciltsdarba reglamenta, kluba ciltsdarba nolikuma, LKF statūtu un citu normatīvo dokumentu pārkāpumu.
Back to top
View user's profile Send private message
sofiazoeJoined: 25 Jan 2014
Posts: 1

PostPosted: Sat Jan 25, 2014 9:54 am    Post subject: Reply with quote

Kluba pārstāvis (ciltsdarba vadītājs vai kluba vadītājs) uz pieteikuma ar savu parakstu apliecina, ka pretendents nav sodīts par LKF ciltsdarba Reglamenta, kluba ciltsdarba nolikuma, LKF statūtu un citu normatīvo dokumentu prasību pārkāpumiem ............................................ Smile
_________________
http://www.u-bourgogne.fr/
http://www.free-braindumps.net/ITIL-training.html
http://www.eccouncil.org/
http://www.ucla.edu/
http://en.wikipedia.org/wiki/Alliant_International_University
Back to top
View user's profile Send private message
AngelaJoined: 04 Apr 2007
Posts: 1841

PostPosted: Tue Jan 28, 2014 9:44 pm    Post subject: Reply with quote

Kursi audzētājiem „Atbildīga suņu audzēšana un labturības prasību ievērošana” (tikai LKF klubu biedriem), Rīgā, Elijas ielā 21
Nodarbības krievu apmācības valodā: 1. februārī no plkst.10.00 - 18:00.
Lūdzam sūtīt pieteikumus uz lkf.org@inbox.lv

КУРСЫ ДЛЯ ЗАВОДЧИКОВ !!! ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНО И ПОЗНАВАТЕЛЬНО!!!
НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
AngelaJoined: 04 Apr 2007
Posts: 1841

PostPosted: Thu Mar 13, 2014 3:40 pm    Post subject: Reply with quote

Labdien!
Informēju, ka š.g. 5.aprīlī LKF biroja telpās no plkst.10:00 - 18:00 notiks labturības kursi latviešu valodā. Lūdzu apzināt tos, kam varētu būt nepieciešami šie kursi, jo gribētāju ir maz un kursi notiks reti.
Paldies!
Ar cieņu,
Ligita Zaķe
Biroja administratore
Back to top
View user's profile Send private message
AngelaJoined: 04 Apr 2007
Posts: 1841

PostPosted: Tue May 13, 2014 8:26 am    Post subject: Reply with quote

Labturības kursi krievu valodā notiks š.g.25.maijā no plkst.10:00 - 18:00
Обязательные курсы для начинающих заводчиков на русском языке будут проходить 25 мая в помещении ЛКФ. Не пропустите!
Back to top
View user's profile Send private message
AngelaJoined: 04 Apr 2007
Posts: 1841

PostPosted: Tue May 13, 2014 8:37 am    Post subject: Reply with quote

IZRAKSTS NO LKF PADOMES SĒDES PROROKOLA 27.04.2014.
Sēde notiek 27.04.204. plkst.11.00 Eiljas ielā 21, Rīgā

LKF Padome nolēma:

Sakarā ar nepieciešamību veikt pārojumus ar ar atdzesētu vai saldētu spermu, kā arī vairākiem vaisliniekiem, papildināt LKF Ciltsdarba reglamentu ar sekojošiem punktiem:
6.2.7. Veicot kuces mākslīgo apsēklošanu ar atdzesētu vai sasaldētu spermu, apsēklošanas procesu veic licencēts veterinārārsts, kurš to apliecina ar savu parakstu. Veterinārais speciālists ir atbildīgs par spermas atbilstību tās pavaddokumentiem.
6.2.8. Atsevišķos gadījumos, šķirnes attīstības interesēs, ar kluba un LKF Ciltslietu komisijas atļauju ir pieļaujams kuces pārojums ar vairāk kā vienu vaislinieku vai apsēklošana ar vairāk kā viena vaislinieka spermu. Kucēniem veic DNS analīzi, lai noteiktu viņu izcelsmi.
Back to top
View user's profile Send private message
AngelaJoined: 04 Apr 2007
Posts: 1841

PostPosted: Mon May 26, 2014 7:42 pm    Post subject: Reply with quote

Labdien!
Vēlreiz atgādinām, ka š.g.1.jūnijā notiks seminārs FCI suņu audzēšanas stratēģija - kopējie uzdevumi (skat.www.dogs.lv) Vēl var pierakstīties.
Ar cieņu,
Ligita Zaķe
Biroja administratore
Back to top
View user's profile Send private message
AngelaJoined: 04 Apr 2007
Posts: 1841

PostPosted: Sat Jul 05, 2014 10:02 am    Post subject: Reply with quote

Informējam, ka sakarā ar ciltsgrāmatas vadītajas atvaļinājumu no no š.g. 4.augusta līdz 01.septembrim ciltsraksti un čempionu diplomi drukāti netiks.


LKF
Back to top
View user's profile Send private message
AngelaJoined: 04 Apr 2007
Posts: 1841

PostPosted: Wed Oct 22, 2014 8:17 pm    Post subject: Reply with quote

2014. gada 8.novembrī LKF telpās (Elijas ielā 21) pl. 11.00 – pl.17.00

Kursi jaunajiem ringa darbiniekiem
1. Teorētiskā lekcija
2. Praktiskā nodarbība
3. Ieskaite – tests
Interesentiem ieteicams iepazīties ar LKF izstāžu reglamentu.
Kursus vada Evija Šukeviča (izstāžu komisija)

Pieteikumus kursiem jānosūta līdz 5.novembrim uz e-pastu – purvelis @inbox.lv
Vietu skaits ir ierobežots
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    LATVIAN SCHNAUZER CLUB Forum Index -> Latvian Schnauzer Club Activities All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group